салата са лигњама

микс зелених салата, бели лук, маслине, лигње, лимун, чери парадајз, 300гр.

820.00

салата од хоботнице

хоботница, црвени лук, капар, парадајз, рукола, лимун, 300гр.

1590.00

император салата

микс зелених салата, дресинг, мајонез, димљена пилетина, авокадо, пармезан, крутони, 300 гр.

980.00

ћурећа салата

ћуретина, микс зелених салата, крокети од козијег сира, нар, дресинг, 300 гр.

820.00

бифтек салата

бифтек, павлака, соја сос, коњак, маслиново уље, рукола, лук, чери парадајз, 300гр.

920.00