аронија сос

100 мл

300.00

ајвар

150 гр

350.00

тартуфи сос

100 мл

400.00

тартуфи

10 гр

350.00

вргањ сос

100 мл

300.00

горгонзола сос

100 мл

300.00

4 врсте сира сос

100 мл

300.00

хлеб

комад

120.00

гриловано поврће

тиквице, паприка, печурке, 350 гр.

450.00

домаћи помфрит

200 гр.

300.00

млади кромпирићи

200 гр.

450.00

сувенир микс

млади кромпир, чери парадајз, беби спанаћ 200 гр.

450.00

пиринач

200 гр.

300.00

подварак

200 гр.

390.00